Українська Греко-Католицька Церква в Севастополі

 

Вступне слово
Коротка історія
Наші мрії
Про наших святих
Галерея
Про нас пишуть
Наші благодійники
Гостьова книга
Контакти
 


Стежки

Українське життя в Севастополі

газета "Кримська світлиця"


СЕВАСТОПОЛЬ ПАМ’ЯТАЄ 

22 листопада у жалобний день присвячений пам’яті жертвам Голодомору 1932-1933 рр., громада УГКЦ Успення Пресвятої Богородиці у м. Севастополі розпочала поминальним Богослужінням за тими, хто став жертвою геноциду на Україні. Після літургії вірні прилучились до громадськості міста на зустрічі у пам’ять про цю трагедію біля Українського культурно-інформаційного Центру, де відслужив панахиду настоятель УГКЦ м. Севастополя, військовий капелан Одесько-Кримської Екзархії для ВМС ЗСУ отець Микола Квич. У заході взяли участь голова Гагарінської райдержадміністрації Заєць С.П., директор УКЦ Коротун О.А., працівники Центру, начальник військово-морського інституту ім. П.С.Нахімова контр-адмірал Тараненко С.В., офіцери та курсанти, представники громадських організацій, мешканці та гості міста.

По обіді у центральній частині міста на площі П.С. Нахімова з нагоди вшанування пам’яті жертв Голодомору громадськість мала нагоду почути промову до мешканців міста мера Куніцина С.В., командуючого ВМС ЗСУ адмірала Тенюха І.Й., а також пряму мову президента України В.А. Ющенка.

Зворушені згадкою про страшну трагедію 1932-1933 рр. усі присутні запалювали свічки у вигляді хреста в пам’ять жертв геноциду, після чого отець Микола Квич та намісник ставропігійського чоловічого монастиря преп. Паісія Величковського ігумен Гавриїл Анісімов (УПЦ КП) відправили поминальну панахиду.Адміністрування - Микола Владзімірський