Українська Греко-Католицька Церква в Севастополі

 

Вступне слово
Коротка історія
Наші мрії
Про наших святих
Галерея
Про нас пишуть
Наші благодійники
Гостьова книга
Контакти
 


Стежки

Українське життя в Севастополі

газета "Кримська світлиця"


СЕВАСТОПОЛЬСЬКА МОЛОДЬ
ЗУСТРІЛАСЬ ЗІ СВЯЩЕНИКАМИ

27 липня в діловому і культурному центрі м. Севастополя за ініціативою молоді відбулась зустріч зі священиками під гаслом «Роль християнського віровчення у вихованні та освіті сучасної української молоді». Духовенство представляли о. Микола (Українська Греко-Католицька Церква), о. Ігор (Українська Автокефальна Православна Церква), о. Гавриїл (намісник монастиря Паїсія Величковського, Українська Православна Церква Київського патріархату). Треба зауважити, що представники українських церков різних конфесій у нашому місті не вперше проводять спільні заходи та молебні, що могло б слугувати прикладом для інших регіонів та столиці.
Після невеликих доповідей духовних осіб, в яких були висвітлені питання тісного зв’язку історії України з історією церкви, виховного ідеалу та необхідності формування позитивного образу поведінки молодої людини на засадах християнської моралі, вони відповіли на питання широкого спектра релігійного життя, що цікавили молодих слухачів. Ґрунтовні і неформальні відповіді викликали ще більшу повагу до священиків.
Зустріч, яка відбулась у час святкування 1020-річчя хрещення Київської Русі-України, принесла позитивні емоції від інтелектуального спілкування з духовними особами. Після спілкування її учасники сфотографувалися на згадку.

Микола ВЛАДЗІМІРСЬКИЙ.
м. Севастополь.

Адміністрування - Микола Владзімірський